• Banner_2018_1_gt.jpg

De dirigenten en instructeurs van Harmonie St. Joseph

Harmonie-orkest:

  • Mies van Dooren, dirigent van 1941 tot 1955 (onderdirecteur H. van den Heuvel)
  • Wim Groenen, dirigent van 1955 tot 1958
  • J. Janssen, dirigent van 1958 tot 1964
  • Tjeu van Dooren, dirigent van 1964 tot 1982
  • Theo Peeters, dirigent van 1982 tot 1994
  • Piet Jeegers, dirigent van 1994 tot 2009
  • Wiel Vervoort, interim-dirigent van 2009 tot begin 2010
  • Fer Koolen, projectdirigent Rabo Promsfantasy in 2010
  • Jos Zegers, dirigent van oktober 2010 tot augustus 2013
  • Fer Koolen, interim-dirigent van augustus 2013 tot 28 november 2013
  • Fer Koolen, dirigent vanaf 28 november 2013 tot heden


Drumband/Slagwerkgroep: 

  • Jo Kneepkens, instructeur van 1962 tot 1975
  • Jo Beckers, instructeur van 1975 tot 15 april 2014
  • Patrick Vlassak, instructeur van 15 april 2014 tot heden


Jeugdharmonie: 

  • Theo Peeters (met assistentie door Boy Hendrix), dirigent in 1989 (oprichtingsjaar)
  • Eric Roefs, dirigent van 1990 tot 1993
  • Rolf Prejean, dirigent van 1993 tot 1996
  • Boy Hendrix, dirigent van 1996 tot 2003
  • Gerard Alofs, dirigent van 2003 tot 2009
  • Sef Evers, dirigent van 2009 tot mei 2011
  • Jos Zegers, dirigent van mei 2011 tot augustus 2013
  • Gerard Alofs, dirigent van 12 december 2013 tot 1 januari 2017
  • Mieke Douven-Salemans, dirigent van 1 januari 2017 tot heden